Značka Hook&Albert ČR byla integrována do nového multibrandu Be Dandy

Značka Hook & Albert Česká a Slovenská republika byla integrována do nového multibrandového projektu Be Dandy. Nový brand se i nadále zaměřuje na doplňky a oblečení pro náročnou klientelu.

Změna se uskutečnila v květnu 2019.

Značka Hook & Albert Česká a Slovenská republika, jež se zaměřovala na prodej luxusních kožených tašek, se nyní začlenila do multibrandu, který se zaměřuje na luxusní oděvní sortiment celkově. Společně se změnou konceptu z brandu na multibrand korespondovala změna názvu na Be Dandy. Název je odvozen od slova Dandy – romantického označení náročného muže, jenž si rád dopřává luxusních a prvotřídních oděvů a doplňků. Společnost tak chce demonstrovat své cílení na náročnou nejen pánskou klientelu.

Stejně jako Hook & Albert i Be Dandy respektuje principy Slow fashion módy, jež se zaměřuje na kvalitní materiály, nadčasový design a v neposlední řadě na zakomponování produktů od lokálních řemeslníků a malovýrobců do svého sortimentu. Cílem Be Dandy je vytvoření komplexní distribuční sítě originálních (nejen) českých značek a výrobců a nabízet tak zákazníkům špičkovou a neokoukanou módu.

Multibrandový projekt  Be Dandy je stejně jako předchozí značka Hook & Albert Česká a Slovenská republika spravován digitální agenturou Effectix, která sídlí v Praze a Bratislavě a současně je členem mezinárodního uskupení BlueAlliance, jež sdružuje marketingové agentury ze střední a východní Evropy.