Jaká je ideální pánská cestovní taška? Kožená, univerzální a nadčasová

taska-na-cesty

 

Čeká vás několik pracovních dní strávených mimo domov? Luxusní kožená taška na oblečení vám usnadní cestování a zároveň o vás na první pohled prozradí, že máte cit pro detail a umíte ocenit kvalitu.

Cestovní taška vás bude po mnoho let doprovázet na spoustu důležitých pracovních jednání i osobních schůzek. Při jejím výběru se proto nespokojte s ničím jiným než se stylovým a kvalitně ušitým kouskem, se kterým uděláte perfektní dojem za každé situace.

Zvolte odolný a nadčasový materiál

Klasickým materiálem pro výrobu elegantních pánských pracovních tašek i cestovních zavazadel je pravá hovězí kůže, která dá vašemu okolí najevo, že máte rádi luxus, kvalitu a styl. Kožená taška vám při troše péče vydrží v bezvadném stavu dlouhé roky, během kterých získá typickou patinu, a nepoškodí se ani za nepříznivého počasí nebo při častém pokládání na zem.  

Druhou nejoblíbenější volbou jsou tašky z voděodolných textilních materiálů, které působí o něco ležérněji než celokožené modely. V každém případě se však vyhněte kožence, která brzy popraská a působí lacině.

Při výběru barev zůstaňte při zemi…

S barvami příliš neexperimentujte a vsaďte na prověřenou klasiku v podobě černé, hnědé, šedé či tmavě modré. Jen tak se totiž nová cestovní taška stane opravdu nadčasovým i univerzálním kouskem vašeho šatníku a snadno ji sladíte s botami, páskem či dalšími doplňky. Pokud chcete vnést do formálního oblékání více originality, zvolte tmavou tašku s barevně odlišenými uchy či dalšími výraznými prvky.

…ale tašku si s sebou klidně vezměte i do vzduchu

Neradi ztrácíte na letišti čas a nervy ve frontě na odbavení zavazadel? Pak potřebujete cestovní tašku, do které se vejde oblečení na několik dní a přitom vás s ní pustí na palubu letadla. Příruční taška na oblečení se vám však bude hodit i na delší cesty, kdy se odbavení dalšího zavazadla nevyhnete. Nachystáte si do ní totiž vše potřebné pro první dny v nové destinaci a budete tak připraveni pro případ, že by se vaše odbavené kufry opozdily.

Jak poznáte kvalitu? Soustřeďte se na detaily

Cestovní zavazadlo není jen stylovým módním doplňkem, a proto se při jeho výběru soustřeďte i na praktické detaily. Jen pečlivě ušitá taška s perfektně začištěnými, pevnými švy a kvalitně přišitými uchy vám dlouho vydrží i při častém používání nebo nošení těžších věcí.

Zip pánské kožené tašky

 

Myslete také na přehledné uspořádání vnitřního prostoru, které rozhoduje o tom, jak rychle a pohodlně se vám bude oblečení vybalovat i v jakém stavu jej po otevření tašky najdete. Zejména na pracovních cestách určitě oceníte chytré vnitřní řešení tašek Hook & Albert, díky kterému si nemusíte dělat starosti s pomačkaným oblekem či košilí. 

Pánská kožená taška do ruky, nebo raději přes rameno?

Zatímco v případě pánské pracovní tašky na notebook si možná vystačíte s verzí do ruky, u cestovní tašky vám nepochybně přijde vhod možnost připnutí nastavitelného ramenního popruhu. Přes rameno se vám taška pohodlněji ponese a navíc budete mít během cestování volné ruce na další zavazadlo nebo k telefonování.