Pánské cestovní tašky

Alpine_Header_07

 

Ať už jedete na služební cestu či golfový turnaj, určitě se neobejdete bez elegantního zavazadla, do kterého si pohodlně zabalíte vše potřebné včetně košil a obleku.  

Pánské cestovní tašky Hook & Albert lze rozložit a použít jako ochranný obal na obleky a košile. Snadno a bezpečně tak přepravíte svá nejlepší saka a kalhoty, aniž byste se museli obávat, že se vám cestou zmačkají nebo dokonce poškodí. Součástí všech tašek je popruh, díky kterému můžete brašnu nosit přes rameno. Tašky Hook & Albert jsou skutečně praktické a navíc disponují elegatním designem. 

Všechny cestovní tašky pro muže jsou luxusně zpracovány. Kromě účelnosti byla produktům Hook & Albert věnována náležitá designerská péče, takže brašny nejsou degradovány do rolí pouhých zavazadel, ale naopak plnohodnotně doplňují váš outfit. Za všech situací a okolností se budete s touto taškou cítit komfortně a sebevědomě.

Veškeré cestovní tašky jsou navíc navrženy v duchu slow fashion, jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů (bavlněný kepr a kůže) a vybírat můžete z prověřených barevných kombinací. Drobné komponenty - zipy a kovové spony jsou vyrobené na zakázku od v oboru uznávaných malovýrobců. Nejen díky tomu jsou tyto tašky skutečně exkluzivním zbožím.

Cestovní tašky pro muže Hook & Albert jsou díky svým vlastnostem, vzhledu a užitým materiálům určeny pro všechny gentlemany, kteří chtějí nebo s ohledem na svou profesi a společenské postavení musejí vypadat skvěle. Seznamte se s taškami, které jsme pro vás dovezli z USA.

 

Cena

899013548
1899013548

Značky

Položek k zobrazení: 9
9 položek celkem