Dámské luxusní tašky

Dámské tašky Hook & Albert, dovážené přímo z USA, potěší každou náročnou ženu.

Cestovní tašky pro ženy jsou komplexním mixem elegantního vzhledu a praktičnosti. Jsou prostorné a tak umožňují uložit všechno oblečení a osobní věci, které na krátkou cestu potřebujete. Příjemnou součástí dámských cestovních tašek je organizér: díky němu můžete po rozložení tašky šetrně připevnit a následně zabalit vaše šaty a halenky, takže se nemusíte obávat, že by se vám oblečení cestou pomačkalo. Organizér je originální a mimořádně praktickou součástí všech dámských cestovních tašek, se kterou se u jiných značek setkáte jen zřídka. Nejen díky tomu jsou kožené cestovní tašky ideální pro všechny ženy, které na cestách chtějí vypadat skvěle.

Dámská brašna na notebook je ultratenká a minimalistická. I přes to umožňuje pohodlné uložení vašeho notebooku a dalších věcí, jako je diář, blok, pera a vizitky díky přehlednému organizéru uvnitř tašky.  Vše potřebné máte s sebou a elegantní byznys look je vždy zaručen.

Neceséry a cestovní pouzdra Hook & Albert jsou ideální pro přepravu křehčích předmětů osobní či hygienické potřeby, jejichž převoz spolu s ostatními věcmi ve velkém zavazadle není bezpečný. Cestovní pouzdra H&A jsou ušité z kvalitního bavlněného kepru.

Všechny dámské luxusní tašky respektují slow fashion módu, při jejich návrzích a následném zpracování se nešetřilo – stejně jako byl kladen důraz na použití nejvybranějších materiálů. Díky tomu jsou luxusní tašky Hook & Albert ideální pro všechny elegantní dámy, které si neváhají za kvalitu a trvalou hodnotu připlatit.

Cena

147913540
1147913540

Značky

Položek k zobrazení: 6
6 položek celkem