Cestovní pouzdra

damske-necesery-velky-banner

 

Každá dáma chce za každých okolností vypadat pokud možno co nejlépe – a to i na krátkých či delších cestách. To si ale vyžaduje patřičné kosmetické vybavení, které je ale často malé, křehké či celkově choulostivější povahy. A to je ta chvíle, kdy je na místě začít uvažovat o pořízení cestovního pouzdra Hook & Albert.

Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního kepru. Díky skvělému a promyšlenému zpracování můžete všechny toaletní potřeby přehledně uložit, takže pokud se budete potřebovat při cestovní přestávce či jiné krátké příležitosti v rychlosti upravit, budete mít vše po ruce. Navíc díky jemné výstelce, jež je charakteristická pro všechny tyto toaletní tašky, se nemusíte bát, že by se vám kosmetická výbava při trochu silnějších otřesech poškodila.  

Kosmetické tašky pro ženy Hook & Albert nejsou jen výhradně určeny pro přepravu zkrášlujících pomůcek. Pokud potřebujete přepravit jiné předměty křehčího charakteru, jako jsou například sluchátka, mobily, brýle, kompaktní fotoaparáty, různé kabely a další příslušenství k počítačům či jiné technice, i pro transport toho všeho se vám bude tato taštička hodit. Díky ní se tak nemusíte na cestě obávat, zda jsou vaše předměty v bezpečí – navíc je budete mít vždy po ruce. Ovšem můžete cestovní pouzdro využít i pro případ, kdy někam letíte a potřebujete si vzít věci, které jsou příliš citlivé na to, abyste je zabalila do kufru, a zároveň se obáváte, že by nemusely projít bezpečnostním rámem a následnou kontrolou.  

Cestovní pouzdra Hook & Albert tak nabízejí více využití – navíc jsou vyrobeny prvotřídním způsobem a skvěle vypadají. Vybírat můžete z černé či tmavě modré barvy.

 

Cena

14791480
114791480

Značky

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem