Dámské tašky na notebook

Dámská taška na notebook, to v případě Hook & Albert není jen obyčejná brašna na laptop. Je to designový a mimořádně praktický doplněk, jenž ochrání váš notebook před nepříznivými vlivy počasí a okolí. Taška je ultratenká, minimalistická a elegantní, takže se bude vzájemně doplňovat s vaším outfitem – ať už si na sebe obléknete cokoliv.

Taška na notebook je vyrobena z prvotřídní kůže. Brašna vám tak vydrží spoustu let, aniž byste ji musela měnit za jinou při každém módním záchvěvu. Tašky Hook & Albert jsou tak v souladu s filozofií slow fashion, jejíž hlavním prvkem je dlouholetá hodnota. Pokud preferujete investici do oděvních doplňků, které vydrží řadu let, tak zde si určitě vyberete.

Hook & Albert dámská taška na notebook potěší každou dámu, která si potrpí na elegantní doplňky. Brašna je navíc neobvykle praktická: kožený materiál na tašce je sice minimalistický, ale krásný a zároveň odolný a chrání tak počítač před nebezpečím, které by mu mohlo při transportu hrozit. Vnitřek tašky je navíc polstrovaný, takže když přece jen o nějakou překážku zavadíte, náraz je utlumen a váš notebook je tak v bezpečí.

V dámské tašce na notebook Hook & Albert najdete dvě kapsy (z toho jedna je na zip) a přihrádky na pera, takže při jednáních či workshopech budete mít vždy to nejdůležitější u sebe.

Cena

48004801
148004801

Značky

Položek k zobrazení: 1
1 položek celkem