Pánské luxusní tašky, Strana 2

Prvotřídní americké pánské tašky Hook & Albert můžete vybírat ve 3 kategoriích: cestovní tašky, tašky na notebook a neceséry.

Pánské cestovní tašky jsou ideální pro kratší pracovní cesty nebo víkend. Tašku lze při balení rozložit a využít organizér: k němu připevníte nažehlený oblek nebo košile, po dobalení tašku zase složíte a můžete vyrazit – bez zbytečného strachu, že by se vaše oblečení pomačkalo. Cestovní tašky Hook & Albert jsou ideální pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle, ale zároveň si nechtějí oblek na sobě mačkat v letadle či autě. Díky organizéru tak můžete cestovat v pohodlnějším oblečení a pak se v klidu převléci až v hotelu před schůzkou. Organizér je přidanou hodnotou všech pánských cestovních tašek Hook & Albert, kterou u drtivé většiny jiných značek nenajdete.

Cestovní zavazadlo je ale zároveň ideální i jako pánská víkendová taška. Díky velkorysému vnitřnímu prostoru tak můžete pohodlně zabalit všechno oblečení a další osobní věci na několik dní.

Do luxusních Hook & Albert tašek pro muže spadají i brašny na notebook. Ty jsou vyrobené z luxusní oblázkové kůže ve čtyřech barevných variantách. Mají elegantní design a skvěle budou ladit s vašimi botami a pásky. Navíc můžete do brašny vložit i desky s dokumenty či pera, což z ní dělá ideální pánskou tašku do práce.  

Neceséry Hook & Albert jsou velkorysé, takže pojmou opravdu všechny vaše kosmetické potřeby. Navíc se dají doširoka rozevřít a vy tak máte snadný přístup ke všemu, co právě potřebujete.  

Cena

147913548
1147913548

Značky

Položek k zobrazení: 18
Nahoru
18 položek celkem