Pánské tašky na notebook

Alpine_Header_04

 

Luxusní pánská taška na notebook Hook & Albert není jen obyčejná taška na laptop. Jde o regulérní pánskou business tašku, se níž uděláte dojem na každé důležité schůzce. 

Hook & Albert brašny se navíc příjemně nosí. Tašku na notebook lze nosit také přes rameo díky bavlněnému ramennímu popruhu s pohyblivou polstrovanou vložkou, jež je součástí příslušenství každé tašky.

Ani při výběru pánské pracovní tašky nepřistupujte na kompromisy a buďte maximálně nároční. Pánská kožená taška na notebook Hook & Albert není jen pánská aktovka, ale nefalšovaný módní doplněk. Na první pohled nenápadná, ale přitom noblesní a elegantní taška uchvacuje precizním designem. Kabela nejen že dobře vypadá, ale je i maximálně praktická, takže v případě tašek H&A se nejedná o žádnou samoúčelnou prestiž, jak to občas u dražších značek bývá.

A pokud se jedná o zmíněnou praktičnost: častým problémem pracovních tašek pro muže jsou zipy, které mají omezenou životnost – a po nějaké době jejich funkčnost začne kolísat. To rozhodně není případ aktovek Hook & Albert: aby byla taška k dispozici gentlemanům co nejdéle, jsou všechny kovové části – včetně zipů – vyrobeny na zakázku.

Ale nejde jen o dlouholetou životnost: tašky Hook & Albert jsou navrženy tak, aby i vzhledově působily nadčasově. Slow fashion – tak se jmenuje tento směr, jenž je založen na hodnotách, jako jsou kvalitní a trvalé materiály, osvědčený design a léty prověřené výrobní postupy. Slow fashion je zde pro muže, kteří si rádi připlatí za kvalitní produkty, jež vydrží několik. Kožené tašky pro pány přímo k nám dovezené z USA tak sází na opravdové hodnoty.

 

Cena

73987398
173987398

Značky

Položek k zobrazení: 4
4 položek celkem