Proč naše tašky?

Všichni cestujeme, přesouváme se z místa na místo. Chceme při tom dobře vypadat a současně nechceme být ověšeni taškami. Hledali jsme řešení, které nám zpříjemní a ulehčí balení a cestování.

 

Jedna taška, která zvládne všechno. Postará se nejen o Vaši košili a oblek, ale zabalíte do ní i boty, doplňky, prostě všechno, co potřebujete na víkend.

Hook and Albert taska
Hook and Albert taska rozlozena

Chtěli jsme si usnadnit život. Chtěli jsme se obklopit dostupným luxusem, ze kterého budeme mít radost a který zaujme na první pohled.

 

Obchody jsou plné tašek Made in China. Ale my jsme nestáli o “další” čínský výrobek s nalepeným logem nějaké známé značky.

A našli jsme Hook & Albert. Společnost založenou v USA v roce 2011, jejíž výrobky jsme se rozhodli dovážet do Evropy. Klade vysoké nároky na kvalitu, ruční výrobu a design. 

 

Každý výrobek je podrobený kontrole. A všechny výrobky jsou nejen navržené, ale i vyrobené v USA, s velkou mírou ruční řemeslné práce.

Hook and Albert taska
700x700_4

Hledáte pro partnera dárek, který bude jiný, krásný a současně praktický? Prohlédněte si naše inspirativní videa a vyberte si cestovní tašku 2v1, tašku na notebook nebo necesér.

 

100% záruka spokojenosti vašeho partnera je pro nás závazek, který zavazuje.